محافظ کابل شارژر


ترتیب نمایش

کمی صبر کنید...

 محافظ کابل عروسکی :

شارژرها به عنوان یکی از مهم ترین لوازم جانبی گوشی شناخته می شوند. بنابراین این وسایل بخش جدا نشدنی تلفن های همراه به حساب می آیند. بیشتر کمپانی ها در هنگام فروش تلفن های همراه شارژر نیز در کنار موبایل قرار می‌دهند. کابل های شارژرها ممکن است به دلایل متعددی دچار خرابی شوند. استفاده زیاد و نامناسب از کابل ها یکی از مهم ترین عوامل قطعی و پارگی آن ها است. برای جلوگیری از قطعی کابل تلفن همراه و حل این مشکل می توانید از محافظ کابل عروسکی استفاده کنید.

استفاده از محافظ کابل مانند قاب گوشی اهمیت بسیاری دارد. محافظ کابل انواع مختلفی دارد که محافظ کابل عروسکی یکی از انواع پرطرفدار آن می باشد.

محافظ کابل عروسکی :

اگر علاوه بر محافظ کابل می خواهید از بدنه موبایل شیائومی خود نیز محافظت کنید، توصیه می‌کنیم قاب گوشی شیائومی را موجود در سایت را ببنید و قیمت ها را با سایر فروشگاه ها مقایسه کنید.

دلایل آسیب دیدگی کابل ها :

بیش تر کابل های تلفن همراه که در بازار به فروش می رسند، از جنس PVC هستند. PVC محافظ مناسبی برای روکش کابل شارژر نیست و با استفاده زیاد و به مرور زمان از بین می رود. در برخی از کابل های تلفن همراه سر شارژر حساس ترین قسمت آن به حساب می آید. این شارژرها ممکن است اندازه و رنگ های متفاوتی داشته باشند. با شکستن یا پارگی قسمت انتهایی کابل ناچار به خرید کابل شارژری جدید هستید.

توجه داشته باشید که دوام کابل های تلفن همراه به عوامل متعددی بستگی دارد. به عنوان مثال اگر به سفر می روید یا در همه جا کابل را با خود به همراه دارید، احتمال آسیب دیدن آن افزایش می یابد. بنابراین حفاظت از قسمت انتهایی شارژر بسیار اهمیت دارد. محافظ کابل عروسکی می تواند در جلوگیری از آسیب دیدگی کابل بسیار موثر باشد.


اهمیت استفاده از محافظ کابل عروسکی :

استفاده از محافظ کابل عروسکی یا هر محافظ کابل دیگری یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش های جلوگیری از آسیب دیدن قسمت انتهایی کابل شارژر است. این محافظ ها در انواع و رنگ های مختلف به بازار عرضه می شوند. شما می توانید این محافظ های کابل را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنید.

استفاده از محافظ های کابل نظیر محافظ کابل عروسکی سبب می شود که با خیال راحت کابل شارژر خود را همراه با خود به همه جا ببرید. بسیاری از افراد قصد دارند محافظ کابل عروسکی خود را با قاب گوشی دخترانه ست کنند. اگر گوشی شما شیائومی است پیشنهاد می کنیم بر روی لینک قاب گوشی شیائومی دخترانه کلیک کنید و یک قاب ست همراه با محافظ کابلی که خریداری می کنید سفارش دهید.


سخن پایانی :

با افزایش قیمت لوازم دیجیتال نظیر تلفن های همراه، استفاده از لوازم جانبی سالم اهمیت بسیاری پیدا کرد‌ه است. همانطورکه اشاره کردیم ، لوازم جانبی ممکن است دچار مشکلات متعددی شوند. خرید محافظ لوازم جانبی نظیر محافظ کابل عروسکی و قاب گوشی پسرانه و دخترانه می تواند از خرابی کابل ها تا حد زیادی جلوگیری کند. بنابراین شما با پرداخت هزینه کم از خسارت به تلفن همراه خود جلوگیری می کنید.

دسته‌بندی