استند و هولدر موبایل


ترتیب نمایش

کمی صبر کنید...

هولدر موبایل یکی از ضروری‌ترین لوازم جانبی موبایل برای رانندگان و پیک‌ های موتوری در سراسر جهان است. در فروشگاه اینترنتی جانبی انواع هولدر‌های موبایل عرضه شده که بتوانید قدرت انتخاب بالایی داشته باشید؛ از طرفی جهت کاهش خطرات ناشی از عدم تمرکز هنگام رانندگی، بتوانید هولدر موبایلی تهیه کنید، که بیشترین تطابق با ماشین یا موتورتان را داشته باشد.

هولدر موبایل چیست؟

هولدر یا نگهدارنده موبایل به لوازمی گفته می‌شود که برای افزایش امنیت هنگام رانندگی می توان تلفن همراه را داخل هولدر یا پایه نگهدارنده موبایل قرار داد. هولدر موبایل به شما اجازه می‌دهد که بدون از بین رفتن تمرکز به موسیقی گوش دهید، از نرم‌افزار‌های ردیابی استفاده کنید و به راحتی بتوانید مکالمات خود را مدیریت کنید.

انتخاب بهترین هولدر گوشی برای دوچرخه و موتور :

اگر قصد خرید هولدر موبایل موتور یا دوچرخه را دارید، باید به پایه نگهدارنده گوشی توجه داشته باشید. هولدر مناسب موتور و دوچرخه باید پایه بسیار مقاومی داشته باشد تا هنگام حرکات شدید، دچار لقی نشود. رایج‌ترین مشکل هنگام استفاده از نگهدارنده گوشی این است که موبایل از گیرنده جدا می‌شود. این مسئله بسیار خطرناک است به‌خصوص وقتی گوشی تلفن لیز می‌خورد و زیر پدال می‌افتد.

برای جلوگیری از مشکلات احتمالی به مقاومت چفت‌های پایه نگهدارنده توجه کنید. اگر مدل‌های چسبی تهیه می‌کنید از برند‌های متفرقه پایه موبایل خود را خرید نکنید؛ چراکه چسب‌ها استاندارد نیستند و به دلیل عدم کیفیت، پایه نگهدارنده موبایل از روی دریچه، فرمان یا داشبورد کنده شده و آسیب جدی به موبایل‌تان وارد می‌شود.

انواع هولدر موبایل ماشین چیست؟

با توجه به تفاوت ظاهری در داشبورد خودرو‌ها و کاربرد هولدر، مدل‌های مختلفی برای انواع خودروها طراحی شده است. نحوه نصب جا موبایلی ماشین از نظر محل قرار‌گیری متفاوت هستند و بهترین محل نصب پایه گوشی، داشبورد، دریچه کولر، پشت صندلی و شیشه جلو است. البته مدل‌های دیگری با کاربرد خانگی به‌صورت رومیزی و استندی نیز وجود دارد که بسته به نیاز خود می توانید مدلی همسو با میز خود خریداری کنید.

هولدر موبایل کدام برند کیفیت بهتری دارد؟

با توجه به اینکه در تولید هولدر موبایل تکنولوژی پیشرفته‌ای استفاده نمی‌شود تنوع برند‌ها و تولیدکنندگان آن بسیار بالاست. در نتیجه بیشتر از آنکه به برند دقت کنیم، بهتر است تمرکز خود را بر محل استفاده و نمای ظاهری هولدر نگهدارنده موبایل قرار ‌دهیم. در حال حاضر برند‌های بیسوس، نیتو و جویروم،شیائومی، سونی، اوریکو بیشترین طرفدار را در میان خریداران دارند.

در فروشگاه جانبی هولد ر‌نگهدارنده موبایل از 44 برند عرضه شده است که بتوانید به انواع برند و مدل های مختلف دسترسی داشته باشید و دقیق ترین و بهترین هولدر گوشی را برای خود خریداری کنید.

تفاوت استند موبایل و هولدر موبایل :

درواقع تفاوتی بین استند موبایل و هولدر موبایل نیست ولی از واژه استند بیشتر برای هولدر هایی که استفاده می شود که بر روی میز استفاده می شود و هولدر گوشی بیشتر برای مواردی که در خودرو یا موتور استفاده می شود گفته میشه.

دسته‌بندی